Noclegi

Liptowski Trnovec

 

Liptowski Trnovec jest małym i cichym miasteczkiem położonym w centrum regionu Liptov (Kotlina Liptowska) nad północnym brzegiem jeziora Liptowska Mara. Dolinę jeziora Liptowska Mara otaczają ze wszystkich stron popularne i znane turystom masywy górskie: od strony południowej Niskie Tatry ze słynnym szczytem Chopok, północno-zachodniej Mała Fatra i Góry Choczańskie, południowo-zachodniej Wielka Fatra a północno-wschodniej Tatry Zachodnie. Dlatego też, Liptowski Trnovec jest doskonałą bazą wypadową dla osób uprawiających turystykę górską, narciarstwo a latem sporty wodne. Oczywiście region Liptova to nie tylko turystyka, to również zabytki, regionalne dania i imprezy kulturalne odbywające się np. w Liptowskim Mikulaszu. Liptowski Trnovec to także doskonałe miejsce na cichy i spokojny wypoczynek, wakacje, wczasy, urlop, ferie, zimowiska. Czystego, świeżego powietrza, ciszy i spokoju jest u nas pod dostatkiem. Również leczniczych wód termalnych z pewnością Państwu nie zabraknie, w pobliżu jest Tatralandia, Besenova, Liptovski Jan, uzdrowisko - Lucky i inne.

 

Liptowski Trnovec - nasz dom

 

Oferujemy Państwu nocleg w naszym domu, który zlokalizowany jest w bardzo spokojnym i atrakcyjnym miejscu, z daleka od głównej drogi, na zboczu niewielkiego wzniesienia, skąd mamy piękny widok między innymi na Niskie Tatry i Tatry Zachodnie. Te drugie góry są oddalone od nas o przysłowiowy "rzut beretem". A wieczorem panuje cisza że można usłyszeć "spadające płatki śniegu". Koło domu, latem do Państwa dyspozycji jest udostępniony basen, grill, miejsce na ognisko, hamak w którym można "rozprostować kości", huśtawka ogrodowa, leżaczki oraz stolik pod zadaszeniem. Na terenie posesji jest również zadaszone miejsce na samochód.


 

 Nasz dom w Liptowskim TrnovcuBasen przed domem do Państwa dyspozycji

noclegi

Basen jest oświetlony a woda wieczorem najcieplejsza

Siedząc w basenie można oglądać Liptovski Trnovec, a obok pod zadaszeniem rozpalić grila

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Na piętrze naszego domu mamy do dyspozycji Państwa dwa pokoje dwuosobowe w cenie od 7-10 EUR (cena ustalana indywidualnie w zależności od okresu, ilości zarezerwowanych pokoi i długości pobytu). Istnieje możliwość dostawki dla dziecka. Pokoje mają TV SAT, a w całym domu bezpłatne podłączenie do internetu poprzez sieć bezprzewodową WiFi.


  

Pokój nr 1, okna od strony północnej

Pokój nr 2, okna od strony południowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Również na piętrze, zaraz obok Państwa pokoi jest dostępna osobna w pełni wyposażona kuchnia (zlewozmywak, lodówka, czajnik, talerze, kubki, kieliszki, sztućce, mikrofalówka, kuchenka elektryczna z dwoma palnikami, stół z krzesłami do spożywania posiłków). Obok jest łazienka z wc.


 

Mają Państwo do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnięRównież łazienka z wc jest do Państwa dyspozycji obok pokoi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że tym krótkim opisem naszej oferty tanich noclegów zachęcimy Państwa do odwiedzenia nas tutaj na Słowacji w Liptowskim Trnovcu w wakacje, ferie, urlop, weekend.


U nas będą Państwo czuli się jak w domu, co z całą pewnością będzie miało korzystny i bardzo pozytywny wpływ na Państwa dobry nastrój i udany wypoczynek.

Serdecznie zapraszamy...

Licznik odwiedzin: | Dzisiaj: 0 | Wczoraj: 12 | W tygodniu: 47 | W miesiącu: 179 | Wszystkich odwiedzin: 26073